Vampires Home
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ενα forum για το Twilight Saga και άλλα βαμπιροβιβλία!
 
ΦόρουμPortalΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένος χαρακτήρας από το Vampire Diaries
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:47 am από Maria True Blood

» Αγαπημένος Χαρακτήρας από το Vampire Academy
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:42 am από Maria True Blood

» Damon ή Stefan?
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:40 am από Maria True Blood

» Ας συστηθούμε μεταξύ μας!
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:28 am από Maria True Blood

» Vampire Academy
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:53 am από Lia98

» Καλημερονυχτούδια!!!!!
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:52 am από Lia98

» Pc vs Laptop
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:50 am από Lia98

» Αγαπημένο είδος ταινίας
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:44 am από Lia98

» Ποια ταινία είδατε πρόσφατα
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:39 am από Lia98

Παρόμοια θέματα
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 7, στις Τετ Οκτ 13, 2010 11:13 pm
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Κορυφαίοι συγγραφείς
♥Tina Cullen♥
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
Alice Cullen
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
Lily Luna Potter Weasley
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
thunder_7_breaker
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
Dark princess.
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
Ntina Samuel
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
kate_a17
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
poppi94
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
Hermione Granger
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
mR.Geo
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_lcapΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_voting_barΤι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; I_vote_rcap 
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 68
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η karxarias

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3297 θέματα σε 238 θέματα
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alice Cullen
Volturi
Volturi
Alice Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 742
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Forks

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Alice Cullen
Family: Twilighters
Ικανότητα: Shield Against Mental Attacks

Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;   Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 9:50 pm

Τι περιμένετε από τον Έντουαρντ, αλλά και από την ίδια την Μέγιερ; Καταθέστε εδώ τις προσδοκίες σας και τις επιθυμίες σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
♥Tina Cullen♥
Volturi
Volturi
♥Tina Cullen♥


Αριθμός μηνυμάτων : 799
Ημερομηνία εγγραφής : 17/09/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Jacksonville

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Edward Cullen
Family: Magical Creatures
Ικανότητα: Shield Against Mental Attacks

Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;   Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤετ Σεπ 22, 2010 10:03 pm

Όλα όσα έγιναν από τη μερία του Έντουαρντ. Θέλω πολύ να μάθω τι σκεφτόταν όταν πρωτοείδε την Μπέλλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://vampireshome.forumgreek.com
Alice Cullen
Volturi
Volturi
Alice Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 742
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Forks

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Alice Cullen
Family: Twilighters
Ικανότητα: Shield Against Mental Attacks

Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;   Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤετ Σεπ 22, 2010 10:06 pm

Εγώ θέλω να καταλάβω διαβάζοντας την δική του εκδοχή της ιστορίας πως σκέφτεται ο ίδιος και μέσα από αυτών και τους άλλους, καθώς θα μας λέει τις σκέψεις τους. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον ακι πλάκα ο Τσάρλι πιστεύω. Επίσης θέλω να κατανοήσω καλύτερα την Ρόζαλι και να γνωρίσω ακόμα καλύτερα τον καταπληκτικό χαρακτήρα της αγαπημένης μου Άλις. Και να γελάσω με τις αστείες σκέψεις του Έμμετ (θα είναι όλα τα λεφτά...!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunder_7_breaker
Charismatic
Charismatic
thunder_7_breaker


Αριθμός μηνυμάτων : 206
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Υπερπέραν

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Jasper Cullen
Family: Humans
Ικανότητα: Read Minds

Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;   Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 3:28 am

Εγω θελω να μαθω τι σκεφτοταν για το Τζεηκομπ οταν μαλωναν η οταν ηταν με την Μπελα!Ε ρε βρυσιδι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lily Luna Potter Weasley
Beautiful Creature
Beautiful Creature
Lily Luna Potter Weasley


Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ηλικία : 27

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Leah Clearwater
Family: Magical Creatures
Ικανότητα: Future telling

Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;   Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 3:52 am

Εγω εχω διαβασει τα πρωτα 12 κεφαλαια οποτε ξερω περιπου πως θα ναι, αλλα θελω να δω και την οπτικη γωνια του Εντι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lia98
Human
Human
Lia98


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2013
Ηλικία : 26

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας:
Family:
Ικανότητα:

Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;   Τι περιμένετε να διαβάσετε στο  Midnight Sun; EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:25 am

Εγώ θέλω να καταλάβω διαβάζοντας την δική του εκδοχή της ιστορίας πως σκέφτεται ο ίδιος και μέσα από αυτών και τους άλλους. ιδιαίτερα θα ήθελα να μάθω τις σκέψεις του Τσάρλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι περιμένετε να διαβάσετε στο Midnight Sun;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Για ποιό λόγο θέλετε να διαβάσετε το Midnight Sun?
» πως σας ηρθε να διαβασετε το βιβλιο?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Vampires Home :: Τα βιβλία :: The Twilight Saga :: Ο Ήλιος του Μεσονυχτίου-
Μετάβαση σε: