Vampires Home
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ενα forum για το Twilight Saga και άλλα βαμπιροβιβλία!
 
ΦόρουμPortalΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένος χαρακτήρας από το Vampire Diaries
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:47 am από Maria True Blood

» Αγαπημένος Χαρακτήρας από το Vampire Academy
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:42 am από Maria True Blood

» Damon ή Stefan?
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:40 am από Maria True Blood

» Ας συστηθούμε μεταξύ μας!
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Ιουν 19, 2013 3:28 am από Maria True Blood

» Vampire Academy
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:53 am από Lia98

» Καλημερονυχτούδια!!!!!
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:52 am από Lia98

» Pc vs Laptop
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:50 am από Lia98

» Αγαπημένο είδος ταινίας
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:44 am από Lia98

» Ποια ταινία είδατε πρόσφατα
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΚυρ Μάης 12, 2013 12:39 am από Lia98

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 7, στις Τετ Οκτ 13, 2010 11:13 pm
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Κορυφαίοι συγγραφείς
♥Tina Cullen♥
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
Alice Cullen
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
Lily Luna Potter Weasley
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
thunder_7_breaker
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
Dark princess.
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
Ntina Samuel
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
kate_a17
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
poppi94
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
Hermione Granger
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
mR.Geo
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_lcapΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_voting_barΠώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? I_vote_rcap 
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 68
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η karxarias

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3297 θέματα σε 238 θέματα
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?

Πήγαινε κάτω 
+2
Alice Cullen
kate_a17
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kate_a17
Charismatic
Charismatic
kate_a17


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : sto kosmo mou mazi me to mwro mou |L|

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 3:17 am

Μόλις πρωτοακούμπησα αυτήν τη θεική δημιουργία,ακόμα και το εξώφυλλο διέσδυε μια παράξενη ενέργεια...ήξερα πως θα διάβαζα το καλύτερο βιβλίο της ζωής μου...και πράγματι έτσι ήταν..!!Ήταν τόσο καταπληκτικό που μέσα σε 2 ώρες το είχα ρουφήξει..!!Υπήρχαν μάλιστα κάποιες στιγμές που συγκινήθηκα τόσο,που έκλαψα κιόλας..!!!Έχει λέξεις τόσο όμορφες,που πιστεύω πως όλοι συγκινήθηκαν τουλάχιστον σε κάποιο σημείο..!!Φυσικά τώρα πια είναι το αγαπημένο μου βιβλίο...

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Newmoontwilightseries52
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alice Cullen
Volturi
Volturi
Alice Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 742
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Forks

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Alice Cullen
Family: Twilighters
Ικανότητα: Shield Against Mental Attacks

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 3:20 am

Εγώ σε όλη την διάρκεια που το διάβαζα είχα ένα αίσθημα ανατριχίλας. Κάθε λέξη με ανατρίχιαζε και μου δημιουργούσε ένα υπέροχο συναίσθημα! Δεν περιγράφεται με λόγια αυτό που ένιωσα διαβάζοντάς το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kate_a17
Charismatic
Charismatic
kate_a17


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : sto kosmo mou mazi me to mwro mou |L|

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 3:21 am

αχα καταλαβα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lily Luna Potter Weasley
Beautiful Creature
Beautiful Creature
Lily Luna Potter Weasley


Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ηλικία : 27

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Leah Clearwater
Family: Magical Creatures
Ικανότητα: Future telling

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΔευ Οκτ 11, 2010 11:20 pm

Ενιωσα τελεια, Το λατρεψα και ηθελα να διαβασω γρηγορα την συνεχεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunder_7_breaker
Charismatic
Charismatic
thunder_7_breaker


Αριθμός μηνυμάτων : 206
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Υπερπέραν

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Jasper Cullen
Family: Humans
Ικανότητα: Read Minds

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 2:59 am

εγω παιδια δεν εχω διαβασει κανενα προτιμω να βλεπω τις ταινιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poppi94
Human
Human
poppi94


Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : opoy me paei h fadasia moy

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Jacob Black
Family: Twilighters
Ικανότητα:

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Οκτ 13, 2010 10:18 pm

το αγαπησα αυτο το βιβλιο! Καταλαβαινω αυτο που λες Βιβη! και ηταν τοσο συγκινιτικο σε καποια σημεια που σταματουσα και τα ξαναδιαβαζα.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lily Luna Potter Weasley
Beautiful Creature
Beautiful Creature
Lily Luna Potter Weasley


Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ηλικία : 27

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Leah Clearwater
Family: Magical Creatures
Ικανότητα: Future telling

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Οκτ 13, 2010 10:20 pm

Συμφωνω απολιτος ^ και εμενα μερικες φορες μου ερχοταν να βαλω τα κλαματα, η απλως δακριζα απο συγκινιση Razz. Ηταν τοσο πραγματικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poppi94
Human
Human
poppi94


Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : opoy me paei h fadasia moy

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Jacob Black
Family: Twilighters
Ικανότητα:

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Οκτ 13, 2010 10:22 pm

Ναι... το αγαπημενο μου απ ολη τη σειρα, μαζι με τη Χαραυγη. Αλλα το Λυκοφως ειναι τοσο συναισθηματικο.. σε αγγιζει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alice Cullen
Volturi
Volturi
Alice Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 742
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Forks

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Alice Cullen
Family: Twilighters
Ικανότητα: Shield Against Mental Attacks

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Οκτ 13, 2010 10:23 pm

Μαγικά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poppi94
Human
Human
poppi94


Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : opoy me paei h fadasia moy

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Jacob Black
Family: Twilighters
Ικανότητα:

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Οκτ 13, 2010 10:24 pm

ακριβως... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lily Luna Potter Weasley
Beautiful Creature
Beautiful Creature
Lily Luna Potter Weasley


Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ηλικία : 27

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Leah Clearwater
Family: Magical Creatures
Ικανότητα: Future telling

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΤετ Οκτ 13, 2010 10:25 pm

poppi94 έγραψε:
Ναι... το αγαπημενο μου απ ολη τη σειρα, μαζι με τη Χαραυγη. Αλλα το Λυκοφως ειναι τοσο συναισθηματικο.. σε αγγιζει!!

Εμενα μπορει να μην ειναι το αγαπημενο μου. Ομως θα συμφωνησω με αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kornilia PattinsonCullen
Human
Human
Kornilia PattinsonCullen


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2011
Ηλικία : 27

Character sheet
Αγαπημένος Χρακτήρας: Edward Cullen
Family:
Ικανότητα:

Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως? EmptyΚυρ Μαρ 20, 2011 10:26 pm

Εγώ διάβασα πρώτα τη Νέα Σελήνη...Αλλά όταν διάβασα το Λυκόφως ένιωσα...ερωτευμένη νομίζω..
Ερωτεύτηκα τον Εντουαρντ αμέσως..Κόλλησα με ό,τι έλεγε και δεν ήθελα να σταματήσω να το διαβάζω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Vampires Home :: Τα βιβλία :: The Twilight Saga :: Λυκόφως-
Μετάβαση σε: